Pasiunea pentru citit i-a adus pe elevii Școlii 5 la Bookfest.
Didactica Publishing House ne-a fost gazdă și ne-a onorat cu ateliere de benzi desenate susținute de Mihai Grajdeanu, dar și cu ateliere despre bullying susținute de Magda Cojocea.
![](https://scoala5bucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/06/5a5b36e5-fb51-4eaf-b36b-a78e174558d6-1024x768.jpg)
![](https://scoala5bucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/06/8a917551-d1cc-40e3-9b07-2dc85b8f9feb-768x1024.jpg)
![](https://scoala5bucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/06/40efa9ae-48c9-4fe8-915f-b1c7069d4692-577x1024.jpg)
![](https://scoala5bucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/06/094e0aff-bfdc-43db-85aa-486421169819-460x1024.jpg)
![](https://scoala5bucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/06/557f88fd-6e8d-4940-8910-f808244d1046-768x1024.jpg)
![](https://scoala5bucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/06/6777b1f0-eb56-4642-b7c9-cffeb27828d6-1024x768.jpg)
![](https://scoala5bucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/06/c9e45f4c-432f-41f6-8849-1840128000cc-1024x768.jpg)
![](https://scoala5bucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/06/d09a1157-add5-4064-8479-f41461c6d985-577x1024.jpg)
![](https://scoala5bucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/06/f9cbc464-3d17-457d-a306-2f9c64d6bd00-768x1024.jpg)
![](https://scoala5bucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/06/f7798c33-103e-4592-84c0-3c8e15c6df0d-1024x576.jpg)
Pasiunea pentru citit i-a adus pe elevii Școlii 5 la Bookfest.
Didactica Publishing House ne-a fost gazdă și ne-a onorat cu ateliere de benzi desenate susținute de Mihai Grajdeanu, dar și cu ateliere despre bullying susținute de Magda Cojocea.